top of page
Пошук

Навіщо потрібна інтер’єрна фотозйомка?

Оновлено: 6 січ. 2023 р.


Інтер’єрна фотозйомка. Сучасна вітальня столова

Основне завдання професійної інтер’єрної фотозйомки — показати інтер’єр приміщення з найкращої сторони і допомогти реалізувати його з найбільшою вигодою. Звучить гарно, але навіщо проводити інтер’єрну зйомку саме вам та шукати послуги професійного фотографа?


Ви — власник квартири чи апартаментів

Інтер’єрна фотозйомка. Апартаменти G-Point Батумі (Грузія). 28-й поверх, вид на Чорне море

Для квартир, будинків, котеджів та апартаментів можливі два моменти реалізації — продаж чи здача в оренду.


Відправляючись у подорож, відрядження чи влаштовуючи вечірку, кожна людина бажає обрати найбільш комфортніше житло. Для одних важлива естетика приміщення, для інших — функціональність, а комусь важливий затишок, деталі та особлива атмосфера. Кожен потенційний орендар бажає завчасно дізнатися, що очікує його в тій чи іншій кімнаті чи апартаментах в цілому. Яка побутова техніка, меблі, чистота, вид з вікна, територія довкола?


Професійна фотозйомка допомагає показати обстановку кожної кімнати та загальних приміщень з найбільш вигідної сторони — підкреслити переваги та приховати недоліки. Чіткі, яскраві, якісні фотографії привертають увагу потенційного замовника до рекламних оголошень, їх хочеться розглядати. Якісна інтер’єрна фотографія викликає довіру, демонструє професійний підхід орендодавця, його благонадійність та серйозне ставлення до свого бізнесу.


За даними Airbnb, професійні фото інтер’єру житла збільшують кількість бронювань на 24%, вартість номеру за добу на 26% і на 40% дохід власника загалом.


Ви — власник або керівник готелю

Табличка з номером з підсвіткою у готелі

Конкуренція на ринку готелів дуже висока. Саме тому потрібно виділятися на фоні конкурентів і якісні фотографії один зі способів цього досягти.


Згідно з даними дослідження, проведеного TripAdvisor, готелі, що мають фотографії на своєму сайті і на сайтах ОТА (online travel agencies), отримують на 138% більше бронювань, ніж ті, у яких немає фотографій, або їх занадто мало. Залученість гостя та його ймовірність бронювання саме вашого готелю безпосередньо залежить від якості та кількості фотографій. Особливо прикро спостерігати ситуації, коли новий готель має гарний дизайн, цікаві елементи декору та дизайну, а фотографії, що представляють його створюють враження нижче середнього і гірше ніж у реальному в житті.


Ви — дизайнер інтер’єрів


Дизайнерська лампа в інтер’єрі

В портфоліо бажано мати як 3D-візуалізації, так і реальні фотографії реалізованого об’єкту в хорошій якості. Такі реалізовані проекти можна опублікувати на сайті та запропонувати в інтер’єрні спеціалізовані журнали. Майте на увазі — в журнали не приймають “мобільну” зйомку. На редакційній раді розглядають тільки професійні знімки в конкретному форматі. А вашим потенційним замовникам буде цікаво подивитися на вже реалізовані проекті, щоб оцінити креативність, якість, побудову композиції та точність реалізації по вихідним візуалізаціям.


Професійні фотографії ваших робіт стануть чудовими сторінками у вашому портфоліо, підтвердять ваш професіоналізм та допоможуть знайти нових замовників. Стане у пригоді і фотозйомка меблів, особливо якщо ви їх проектуєте або виробляєте.


Яка вона — якісна фотографія?


Як знімати інтер’єр? На початку фотозйомки — це огляд приміщення та вибір найбільш виграшних деталей та особливостей інтер’єру, на яких в результаті буде зроблено акцент. Далі відбувається вибір ракурсу, налаштування обладнання та схеми освітлення.


Щоб показати приміщення більш детально і створити ефект присутності для потенційних клієнтів, зйомка проводиться з декількох ракурсів. Для цих же цілей підбираються різні плани: цікаві деталі інтер’єру — великим планом, меблі і цікаві композиції — середнім, простір цілком — загальним планом. Більше порад з інтер’єрної фотозйомки знайдете у публікації 10 порад як створювати інтер’єрні фотографії.

137 переглядів0 коментарів

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page