top of page

ІНТЕР'ЄР

Інтер’єрна фотозйомка

Ви можете замовити фотозйомку інтер’єру від Олександра Кісіля. Я швидко і якісно зніму ваш об’єкт для сайту, портфоліо або оголошення на продаж.

 

Ви чи хтось із ваших знайомих думаєте продати чи здати нерухомість в оренду? Будь то будинок, квартира, ресторан чи готель. Ключ до успішного маркетингу - це захоплюючі, добре експоновані та технічно якісні фотографії. Ось декілька порад щодо того, як вдало провести фотозйомку інтер’єру.

Композиція

Зазвичай найкраще дотримуватися двостінного правила композиції для фотографування нерухомості. Кімнати можуть виглядати довшими та/ або вужчими, ніж вони є насправді, коли на фотографії зображено три стіни, що сходяться. Можливо, часом не вдається цього уникнути, але тоді потрібно намагатися тримати фокусну точку якомога ближче і коротше, щоб не вийшло, що кімната виглядає як коридор. Далі необхідно визначитися з найважливішими особливостями кімнати та зосередитися на них.

Що найважливіше для потенційного покупця?

Вони хочуть знати, який тип покриття підлоги, наскільки функціональні меблі та їх розміщення, скільки місця в шафі, чи є в будинку кондиціонер, розміщення вікон та наявність природного освітлення та краєвиди, а також багато інших міркувань.

Погляд на кімнату з цієї точки зору визначає основні ракурси фотографії при інтер’єрній фотозйомці. На жаль, не завжди можливо показати все, що пропонує кімната, в даному випадку варто визначитися з найважливішими характеристиками та слідувати за ними.

У випадках великої площі житлового приміщення є можливість зробити додаткові знімки з різних сторін кімнати.

Зрештою, інтер’єрна фотографія нерухомості все ще є формою мистецтва, а мистецтво є суб’єктивним.

У мене можна замовити фотозйомку інтер’єрів будь-якого масштабу й складності: від невеликої квартири до усього номерного фонду великого готелю.

Що треба врахувати до та під час інтер’єної зйомки?

На основі порад світових професійних фотографів та базуючись на власному досвіді я склав список порад щодо інтер’єрної фотозйомки нерухомості, з якими погоджуються майже всі.

1. Природне світло

Багато фотографів нерухомості витрачають час, щоб залучити штучне освітлення для інтер’єрної фотозоймки. Хоча це не заборонено та іноді ці штучні джерела світла можуть кидати погані тіні на стіни, стелі та підлогу. Ці тіні не характерні для приміщення і їх необхідно виправляти в обробці фотографії.

Замість того, щоб покладатися на використання штучного світла, варто зосередитися на використанні якомога більш природного світла, наскільки це можливо природно. Раджу намітити план будинку або квартири та перед інтер’єрною зйомкою передати його фотографу з помітками, коли і де перебуває сонце. Які приміщення і коли найкраще освітленні денним світлом. Природне світло надає відкритість внутрішнім просторам, які неможливо відтворити за допомогою штучного світла і може оживити навіть найпохмуріші кімнати.

2. Глибина зображення

Гарна інтер’єрна фотографія втягує глядача і занурює в глибину зображеного простору. Для фотографії інтер’єру необхідно, щоб усі зображені елементи на знімку були чіткими. Фотографії з розмиттям можливі для зображення окремих деталей. Подумайте, які предмети ви можете розмістити на передньому, середньому та задньому планах ваших фотографій, щоб залучити погляд глядача на всю фотографію. Це може бути стратегічно розміщена рослина, стілець, який ви просто так перемістили, або килимок.

Важливим елементом кадру в даному випадку виступають лінії. Лінії будуть провідником для глядача фотографії. Лінії будуть водити погляд від одних елементів до інших, від переднього плану через середній до заднього, акцентуючи на важливих деталях. Лінії допомагають з’єднати усі складові в цілісний простір.

3. Зміст

Фотографії з інтер’єрної зйомки внутрішніх приміщень часто є першою можливістю потенційного покупця оглянути квартиру чи будинок. Як результат, зображення потрібно складати таким чином, щоб простір виглядав привабливо.

Стандартні правила, такі як провідні лінії та правило третин, допомагають отримати покращені фотографії інтер’єру нерухомості. Фотографії під кутом покращують відчуття глибини приміщення. А прямий ракурс допоможе розкласти акценти на важливі елементи дизайну.

Вартість інтер’єрної зйомки

Вартість фотозйомки інтер’єру залежить від двох факторів:

  1. Розмір приміщення, що знімається.

  2. Кількість фотографій, що планується отримати в результаті фотойзомки.

 

Ці два фактори взаємопов’язані і в сумі дають уявлення фотографу про об’єм робіт.

Весь цикл роботи фотографа формується з часу затраченого на зйомку та часу необхідного для постобробки фотографій у графічному редакторі.

Зважаючи на це, раджу планувати зйомки із врахуванням обох цих часових термінів. Я - професійний фотограф. У мене ви можете замовити фотозйомку інтер’єрів в Києві будь-якої складності. Також можлива виїзна фотозйомка по всій Україні. Свої питання можете надіслати мені через контактну форму на сайті або звернутися напряму за телефоном +38 (093) 100-20-80.

 

Фотозйомку інтер’єрів проводжу на всій території України.

Пам’ятайте, ви отримуєте лише один шанс створити перше враження на покупців чи орендарів. Чим більше ви сконцентруєтеся на професійній зйомці інтер’єру, тим більше шансів, що ваші фотографії в результаті привернуть увагу потенційного покупця.

Замовити фотозйомку інтер’єрів в Києві ви завжди можете скориставшись контактною формою на сайті або за телефоном +38 (093) 100-20-80.

Я як професійний фотограф у Києві із задоволенням відповім на додаткові запитання телефоном, електронною поштою чи будь-яким зручним для Вас месенджером. Буду радий нашій співпраці.

bottom of page