top of page
Пошук

11 секретів як знімати інтер’єр готелю

Оновлено: 15 жовт. 2022 р.


Капсульний готель. Аеропорт Бориспіль

Фотозйомка готелів — це ніша, що швидко розвивається, яка поєднує в собі напрямки зйомки нерухомості та фотографії інтер’єрів. Якщо фотографувати готель, потрібно робити це з максимальною серйозністю та високою результативністю. Ось 11 секретів, які зроблять фотографію готелів неймовірною.


Як фотографувати інтер’єр готелю. Секрет 1: продавайте досвід


Фото готелю Арабатка Клаб. Перша лінія з видом на Азовське море

Мета готельної фотографії — створити у глядача бажання забронювати саме ваш готель. Це не схоже на інтер’єрну фотографію, коли метою є надихнути глядача або продати представлені предмети.


Це також відрізняється від фотозйомки нерухомості, оскільки готель не має продавати номера чи нерухомість. Вони мають продавати досвід. Ваші фотографії готелю повинні передати обіцянку незабутнього перебування.


Щоб досягти цього, необхідно створити стабільну та приємну атмосферу на фотографіях. Варто звертати увагу на кожну деталь: від дизайну інтер’єру до особливих зручностей, що пропонує готель.


Перш ніж почати фотозйомку, найкращим рішенням буде пройтися по об’єкту та пізнати його. Яке ваше перше враження викликає готель? Саме воно буде у гостей, що відвідують готель. Знайомство із об’єктом, який необхідно сфотографувати, дозволить перетворити фотографії в історії, які розповідають найкращі історії про це місце.


Як фотографувати інтер’єр готелю. Секрет 2: інвестиції в належну передачу


Так виглядає капсульний готель у Борисполі

Як і в інших видах фотозйомки, потрібно мати професійне обладнання. Початківець аматор, який віддає перевагу зйомці зі смартфона, навряд чи зможе виконати гарну фотозйомку, якщо він немає фотокамери.


Також потрібен стійкий штатив. Для фотозйомки номерного фонду готелів використовується довга витримка на камері, де штатив допомагає уникнути тремтіння камери.


Для зйомки всього сюжету використовується ширококутний об’єктив. Об’єктив з фокусною відстанню 16-35 мм буде добре працювати і дозволяє максимально більше передавати в кадрі та включити якомога більше деталей у кімнаті.


Як фотографувати інтер’єр готелю. Секрет 3: Використовуйте природне освітлення


Номер у готелі Amstel Ski у Буковелі

Освітлення має вирішальне значення — це готельна та архітектурна фотографія. Кімната може мати найпривабливіший дизайн інтер’єру, але ніхто не захоче залишатися там, якщо там темно, як у печері.


За можливості найкращим варіантом є використання природного світла. Штори або жалюзі мають бути відкриті. Варто уникати спалахів та надлишку штучного освітлення, оскільки це створює помилкове враження про атмосферу в кімнаті. Ви ж хочете залучити гостей, але не хочете їх розчаровувати.


Я рекомендую використовувати HDR метод зйомки для отримання реалістичних зображень.


Як фотографувати інтер’єр готелю. Секрет 4: кут зйомки вирішує все


Коридор у Amstel Ski. Курорт Буковель

Зйомка з рівня очей нудна та не правдива. Цей кут не створить захоплюючих зображень.


При фотозйомці інтер’єрів необхідно опустити камеру нижче рівня очей, щоб отримати кращу перспективу. Це також зменшую спотворення простору.


Якщо у вас є приголомшливий коридор або архітектурний дизайн для зйомки, зйомку можна провести з рівня вище очей. Сюжет і акцентування у фотографії досягається регулюванням положення камери.


Зйомка з кутів у менших приміщеннях дозволяє захопити більше деталей у кадрі.


Якщо ви не впевнені, який ракурс ви хочете використовувати, можна зробити кілька тестових знімків. Подивіться, що найкраще передає атмосферу цього конкретного місця.


Як знімати інтер’єр готелю. Секрет 5: використовуйте креативні рішення


Номер у готелі Favor Sport

У готельному номері повинно бути чисто і охайно. Зробіть усе можливе, щоб полегшити власне життя. Закрийте кришку унітазу, позбавтеся від усіх зморшок на білизні у ліжку. Виправлення цих помилок під час подальшої обробки займає набагато більше часу або може бути зовсім не можливим.


Махровий халат може бути мрією кожного гостя, але він не завжди добре виглядає в кадрі.


До фотозйомки варто готуватися і на цьому етапі варто активно співпрацювати з фотографом. Те що не помітно вам, є очевидним для очей фотографа. Якщо на заваді стає якийсь кабель або штори виглядають неохайно, використовуйте креативні рішення цих проблем. Клейка стрічка стане в нагоді у будь-який час.


Як знімати інтер’єр готелю. Секрет 6: зверніть увагу на композицію


Інтер'єр номеру у Amstel Ski

Композиція має вирішальне значення в готельній фотографії. Використання правила третин при зйомці допомагає отримати привабливі фотознімки.


Ми не фотографуємо просто інтер’єр! Подумайте про фотографію, як про своє полотно для творчості. Раджу пересуватися меншими сюжетами, шукати цікаві деталі.


Якщо кімната має приємні дизайнерські особливості, виділіть їх! Покажіть, чим відрізняється ваш готель від решти конкурентів.


Ідеальне житло має викликати почуття дому та функціональність замку, де гість є королем чи королевою. Зображення повинні передавати це мрійливе відчуття.

Спробуйте створити образи, які виглядають завершеними, і єдине, чого не вистачає — це гість.


Як знімати інтер’єр готелю. Секрет 7: увімкніть навички стиліста інтер’єру


Інтер'єр номеру у РК Галера. Київ

Подумайте про тонкі деталі, які роблять гостьовий номер більш привабливим. Розпушіть подушки і складіть акуратно гостьові рушники. Покладіть кілька квітів навколо стійки реєстрації. Під час фотозйомки ресторану та/ або проведення фуд фотозйомки в кадр можна включити тарілки зі свіжими фруктами або тістечками. Якщо готель надає пляшку шампанського для молодят, покажіть це на своїх фотографіях.


Секрет 8. Сфотографуйте також екстер’єр


Фасад Amstel Ski ввечері

Проживання в готелі складається не тільки з кімнат. Сфотографуйте лоббі, ресторан та екстер’єр теж.


Гість спочатку бачить зовнішній вигляд будівлі. Оточення готелю багато розповість про об’єкт. Обов’язково презентуйте його в найкращому світлі.

Якщо проводиться фотозйомка курортного готелю, фотографувати оточення та довколишні локації є обов’язковим. Покажіть, чи далеко до моря.


Фотографувати найкраще після сходу сонця або в золоту годину надворі. Ці періоди надають найкращі умови освітлення, оскільки світло м’яко розсіюється.

Можливо, вам доведеться запланувати більше одного дня для своєї зйомки. Плануючи роботу, враховуйте погоду та орієнтацію нерухомості, щодо сонця.


Секрет 9. Виділіть особливі зручності


Конференц зала у готелі

Чи пропонує готель унікальні зручності? Виділіть їх на своїх зображеннях.

Чи є спа-центр у готелі? Або джакузі у ванних кімнатах? Може захоплюючий вид на море або, навпаки, на гірські вершини?


Якщо готель можна використовувати для таких заходів, як весілля чи конференції, виділіть ці особливості. Якщо у барі є відмінне меню напоїв, де ділові люди можуть відпочити, покажіть це через фотографії. Це можуть бути фінальними переконаннями, що підштовхнуть гостя забронювати ваш конкретний готель.


Секрет 10. Покажіть індивідуальність готелю


Зйомка готелю у лісі

Фотографії готелів повинні обов’язково показувати особистість готелю на своїх зображеннях. Сюди входять такі елементи брендів, як назва або логотип.

Логотип можна знайти часто довколо закладу. Це може бути на подушках, ручках, на стійці реєстрації. Включіть брендинг у свої фотографії.


Атмосфера — це інша частини індивідуальності готелю. Розкішний готель відрізняється іншою, більш віддаленою та елегантною особистістю, ніж bed & breakfast. Завдання фотографа — передати ці особливості за допомогою своїх знімків.


Подумайте про це так, ніби ви сватаєте двох людей. Один — гість, а інший - готель. Якого партнера вони б шукали?


Скажімо, в помешканні є тенісний корт та ресторан італійської кухні. Постарайтеся зробити це привабливим для людини, яка любить грати в теніс і їсти піцу.


Як знімати інтер’єр готелю. Секрет 11: Запросіть гостя


Номер у Amstel Ski. Вид з коридору

Основна ціль готельної фотографії — залучення гостей. Необхідно провести зустріч фотографа з представниками готелю, щоб найкраще зрозуміти, які саме гості користуються послугами цього готелю. Які особливості, зручності та привілеї пропонує готель для них. Представники готелю чітко уявляють, яке повідомлення вони хочуть передати. Найкращим рішенням буде провести спільну зустріч і обмінятися ідеями. Це полегшить життя обом сторонам та покращить робочий процес, якщо буде написаний повний бриф фотозйомки.


Висновок


Готель Арабатка Клаб. Вид на море з тераси номеру на першій лінії

Фотозйомка готелів — це складний та захоплюючий процес. Фотографії готелю — найкращі маркетингові інструменти, які допомагають брендам розвивати свій бізнес. Я як професійний фотограф допоможу отримати кращі фотографії вашого готелю серед конкурентів.

301 перегляд0 коментарів

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page