top of page

МЕБЛІ

Фотозйомка меблів

Якісні фото меблів — це створення зображень, які надихають і захоплюють ваших клієнтів, розпалюючи їхню уяву.
З моїм творчим підходом ваші меблі будуть виглядати гармонійно та виділятися в інтерʼєрі. Це буде виглядати відмінно.


Фотографії можуть бути відзняті у вашому власному інтерʼєрі або в будь-якій студії за вашим запитом.


Чому важлива фотозйомка меблів?


Предметна фотозйомка меблів важлива, оскільки вона привертає увагу відвідувачів вашого інтернет-магазину чи студії й може принести вашому бізнесу більше продажів. Довершені фото меблів в результаті підвищують продажі. Усі докладені зусилля при фотосесії меблів приносять свої результати та нові продажі.


Зйомка меблів може використовуватися для:

 

 • каталогів,

 • інтернет-магазинів та виробництв,

 • портфоліо дизайнерів меблів або інтер’єрів,

 • виробників диванів, ліжок та меблів,

 • маркет-плейсів (українських або зарубіжних типу Amazon, eBay, Etsy),

 • контенту для соціальних мереж (Facebook, Instagram, Pinterest тощо),

 • друкованих матеріалів як-то флаєри, брошури, буклети, банери.


Я як професійний фотограф меблів пропоную багато способів сфотографувати і представити глядачеві вашу продукцію в найкращій атмосфері. Я застосовую індивідуальний підхід до кожного проєкту.


Фотозйомка меблів в інтер'єрі


Моїм принципом роботи є забезпечення того, щоб ваші меблі виглядали якнайкраще. Це можливо досягти при зйомці в інтерʼєрах сучасних квартир чи заміських будинках. Меблі — це частина простору, вони доповнюють загальний стиль та завершеність інтерʼєру. Відповідний кут зйомки підкреслює форму і функцію виробу — і все це в красивому, правдоподібному інтер’єрі.


В спільній співпраці з вами ми реалізовуємо ваше бачення за високими стандартами.


Дизайн, тканини та особливості


Окрім фото меблів загального плану варто зосередитися і на деталях. Це показує важливі особливості та текстури тканин, які ви можете запропонувати потенційному покупцю вашої продукції.


Невеликі предмети меблів можна сфотографувати з усіх боків і з усіма важливими деталями. Це дає вашим клієнтам можливість отримати точне уявлення про продукцію та її функціональність. Дайте своїм клієнтам можливість детально ознайомитися з пропонованими вами невеликими меблями. Я створю якісні фото меблів, які змусять ваших конкурентів позаздрити. На цій сторінці ви можете ознайомитися з моїм доробком фотозйомки меблів та аксесуарів.


Домашня атмосфера для ваших клієнтів


Коли мова йде про меблі, фактор зручності відіграє важливу роль. Для цього предмет меблів повинен бути не тільки візуально привабливим і зручним, але і стилістично узгодженим з іншими елементами приміщення. За допомогою ідеально зроблених фотографій ви доносите до своїх клієнтів, що ваші меблі володіють цими якостями. Будь то складні деталізовані знімки, сюжетні фото або загальні фотографії інтер'єру — ви можете покластися на мене від організації фотозйомки меблів в інтер'єрі до готових фотографій.


Фотозйомка меблів охоплює наступні етапи:

 

 • фотоконцепція,

 • композиція,

 • візуальна мова,

 • високоякісні знімки в студії або на місці,

 • професійна обробка фото меблів у графічних редакторах.


Фотограф меблів творить свою магію щодня. Обробка зображень, корекція кольору або компонування. З любов’ю до деталей, точністю і багаторічним досвідом вміло реалізую побажання та вимоги замовника.


Замовити послуги фотографа для зйомки меблів


Якісна продукція та послуги потребують відповідної презентації. Від детальних знімків до фотографій зразків робіт, знімків продукції для каталогів до портретів співробітників.


Ви також пристрасний майстер своєї справи і бажаєте показати близький серцю результат своєї роботи у найкращому світлі? Тоді, будь ласка, звертайтеся до мене.

bottom of page