top of page

КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ

Фотозйомка комерційної нерухомості

 

Ваш об’єкт комерційної нерухомості - це не лише будівлі та приміщення, це ваш бізнес. І якщо ви шукаєте спосіб виділитися серед конкурентів, професійна фотозйомка вашої нерухомості може стати вашою візитівкою, яка підкреслить усі переваги та атмосферу вашого об'єкту.

 

Комерційна зйомка об'єктів нерухомості потребує професійного підходу та спеціальних навичок. Фотограф нерухомості, який спеціалізується на комерційній фотозйомці, здатен створити такі знімки, які не лише відображають інтер'єр, але й підкреслюють його переваги.

Інтер’єрна фотозйомка — це велика область фотопослуг, яка має свої підкатегорії та вузькі спеціалізації. Одна з таких спеціалізацій це — інтер’єрна фотозйомка об’єктів нерухомості. До комерційної нерухомості відносяться магазини роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, продуктові супермаркети, фітнес-клуби, виробничі лінії підприємств, складські приміщення і багато інших категорій.


Особливості інтер’єрної зйомки комерційної нерухомості


Фотозйомку комерційної нерухомості проводять для виконання різних задач, досягнення різних функцій.

 

В залежності від замовника послуг вона має свої нюанси та специфіку виконання. Інтер’єрні фотографії можуть бути використані в поліграфії, для каталогів, у соціальних мережах, на веб-сайтах підприємств. Для цього вони мають бути високої якості, як в технічному так і в творчому плані.

 

Якщо ми маємо на увазі магазин роздрібної торгівлі одягом, то можуть бути кілька варіантів виконання. До прикладу, якщо замовником виступає будівельна компанія, то акцент при такій фотозйомці нерухомості буде на роботи, що виконані цією компанією. Акцент на будівельних та ремонтних роботах. Якщо ж замовник зйомки — ретейлер, то головним елементом від якого буде будуватися кадр, буде товар на продаж. З акцентуванням на зручність для шопінгу потенційних покупців.


Більшість фотозйомок комерційної нерухомості проводяться за відсутності покупців та відвідувачів. Для цього зйомки планують у неробочий час. Така фотозйомка вільно може проводитися вночі. Якщо магазин знаходиться не відокремлено, а на території торгівельного центу, то необхідно завчасно узгодити проведення зйомки із адміністрацією торгівельного центру.


Якщо ж приміщення, що фотографується працює цілодобово, то можлива фотозйомка нерухомості з працівниками, або відвідувачами. Наприклад, зйомку складу поштового оператора я проводив вдень, з усіма працівниками, так як зупинити процес неможливо. А лінія сортування відправлень працює цілодобово.

Фотозйомка комерційної нерухомості відкриває безліч можливостей для представлення бізнесу. Комерційний фотограф має завдання зафіксувати атмосферу та привабливість приміщення.


Як  підготуватися до фотозйомки об’єктів комерційної нерухомості?


Успішна комерційна зйомка нерухомості має бути професійно спланована та координована з усіма сторонами, що залучені у процес. Для будь-якого типу фотографій комерційної нерухомості необхідно дотримуватися кількох порад.

  1. Приміщення перед фотозйомкою об’єктів нерухомості має бути прибраним та впорядкованим. Найменший безлад буде легко читатися глядачем на фото.

  2. Усі світлові прибори мають бути справними, увімкненими, однієї  світлової температури. Це перш за все полегшить обробку фотографії, а також не викликатиме відчуття дискомфорту у глядача при перегляді фотографії. 

  3. Узгодити фотозйомку комерційної нерухомості з усіма задіяними працівниками, керівництвом, службою охорони.

 

Фотограф нерухомості розуміє, як комерційна зйомка може підкреслити переваги об'єкту комерційної нерухомості та залучити нових клієнтів.

 

Повний перелік умов підготовки до фотозйомки необхідно отримати у фотографа. Певні деталі та нюанси залежать від об’єкту зйомки та кінцевого призначення фотографій.


Замовляючи інтер’єрну фотозйомку нерухомості необхідно враховувати наявність досвіду і достатній рівень технічного оснащення фотографа. Не варто довіряти зйомку спеціалістам з малим досвідом, адже будь-яка фотозйомка вашого бізнесу, послуг чи товарів вимагає високого професіоналізму. Інтер’єрна фотозйомка приміщень проводиться з рекламною метою. Підсумком комерційної зйомки інтер'єру є виділення вашого об'єкта серед конкурентів. Професійний фотограф допоможе вам виділити найсильніші сторони вашого бізнесу й передати їх через якісні, яскраві фотографії.

 

Готові піднести свою комерційну нерухомість на новий рівень за допомогою професійної фотозйомки?

 

Зв'яжіться зі мною вже сьогодні, щоб отримати безкоштовну консультацію та дізнатися більше про те, як я можу допомогти вам досягти ваших цілей.

Цікавлять послуги фотографа об’єктів нерухомості?

Дякую, що заповнили форму.

bottom of page