top of page

КОМЕРЦІЙНА НЕРУХОМІСТЬ

Фотозйомка комерційної нерухомості


Інтер’єрна фотозйомка — це велика область фотопослуг, яка має свої підкатегорії та вузькі спеціалізації. Одна з таких спеціалізацій це — інтер’єрна фотозйомка об’єктів нерухомості. До комерційної нерухомості відносяться магазини роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, продуктові супермаркети, фітнес-клуби, виробничі лінії підприємств, складські приміщення і багато інших категорій.


Особливості інтер’єрної зйомки комерційної нерухомості


Фотозйомку комерційної нерухомості проводять для виконання різних задач, досягнення різних функцій. В залежності від замовника послуг вона має свої нюанси та специфіку виконання. Інтер’єрні фотографії можуть бути використані в поліграфії, для каталогів, у соціальних мережах, на веб-сайтах підприємств. Для цього вони мають бути високої якості, як в технічному так і в творчому плані. Якщо ми маємо на увазі магазин роздрібної торгівлі одягом, то можуть бути кілька варіантів виконання. До прикладу, якщо замовником виступає будівельна компанія, то акцент при такій фотозйомці нерухомості буде на роботи, що виконані цією компанією. Акцент на будівельних та ремонтних роботах. Якщо ж замовник зйомки — ретейлер, то головним елементом від якого буде будуватися кадр, буде товар на продаж. З акцентуванням на зручність для шопінгу потенційних покупців.


Більшість фотозйомок комерційної нерухомості проводяться за відсутності покупців та відвідувачів. Для цього зйомки планують у неробочий час. Така фотозйомка вільно може проводитися вночі. Якщо магазин знаходиться не відокремлено, а на території торгівельного центу, то необхідно завчасно узгодити проведення зйомки із адміністрацією торгівельного центру.


Якщо ж приміщення, що фотографується працює цілодобово, то можлива фотозйомка нерухомості з працівниками, або відвідувачами. Наприклад, зйомку складу поштового оператора я проводив вдень, з усіма працівниками, так як зупинити процес неможливо. А лінія сортування відправлень працює цілодобово.


Як  підготуватися до фотозйомки об’єктів комерційної нерухомості?


Для будь-якого типу фотографій комерційної нерухомості необхідно дотримуватися кількох порад. 

  1. Приміщення перед фотозйомкою об’єктів нерухомості має бути прибраним та впорядкованим. Найменший безлад буде легко читатися глядачем на фото.

  2. Усі світлові прибори мають бути справними, увімкненими, однієї  світлової температури. Це перш за все полегшить обробку фотографії, а також не викликатиме відчуття дискомфорту у глядача при перегляді фотографії. 

  3. Узгодити фотозйомку комерційної нерухомості з усіма задіяними працівниками, керівництвом, службою охорони.

 

Повний перелік умов підготовки до фотозйомки необхідно отримати у фотографа. Певні деталі та нюанси залежать від об’єкту зйомки та кінцевого призначення фотографій.


Замовляючи інтер’єрну фотозйомку нерухомості необхідно враховувати наявність досвіду і достатній рівень технічного оснащення фотографа. Не варто довіряти зйомку спеціалістам з малим досвідом, адже будь-яка фотозйомка вашого бізнесу, послуг чи товарів вимагає високого професіоналізму. Інтер’єрна фотозйомка приміщень проводиться з рекламною метою. Підсумком комерційної зйомки інтер'єру є виділення вашого об'єкта серед конкурентів. Професійний фотограф допоможе вам виділити найсильніші сторони вашого бізнесу й передати їх через якісні, яскраві фотографії.

bottom of page