top of page

ФУД ФОТО

Фуд зйомка — це зйомка готових страв, а також їх інгредієнтів


Фуд фотограф — професійний фотограф, який проводить зйомку їжі згідно критеріїв замовника.


Вам потрібні привабливі та якісні фото їжі для меню, соціальних мереж, рекламної кампанії чи сайту? Я професійний фуд фотограф і можу провести зйомку не лише для меню чи реклами, але і для кулінарних книг, брошур, листівок, соціальних мереж тощо. Зйомка їжі може буде проведена як у фотостудії, так і на вашій локації.


Для чого потрібна фуд зйомка?


Фуд фото — найкраща реклама вашого ресторану чи іншого закладу харчування для ваших потенційних гостей та покупців. Це спосіб допомагає створити звʼязок між рестораном та гостями. Усі фотографії створюються не просто професійно, а з великою пристрастю.


Існує тисяча слів, щоб описати ваші страви, але ніщо не йде у порівняння з точністю фотографії, яка передає текстуру, колір та красу ваших страв. Відомо, що ми починаємо споживання їжі спочатку очима. Якісне фуд фото підвищить ваш імідж, а також покращить зовнішній вигляд сайту, блогу чи меню ресторану.


Хороші зображення у вашій соціальній мережі привертають більше уваги та допомагають виділитися серед конкурентів.


Фуд зйомка — це командна робота


Яскрава фуд фотографія — це не тільки правильно налаштоване обладнання та виставлене світло. Це також результат підготовки та співпраці food фотографа з шеф-кухарем та керівником закладу. Замовник має розповісти фотографу, з якою ціллю проводиться зйомка, де будуть розміщені результати фотосесії, які акценти потрібно зробити у стравах чи напоях.


Я дбаю про те, щоб ваші страви були представлені ідеально та смачно. Отримані після фотозйомки їжі зображення проходять корекцію у графічному редакторі, що додає фотографії фінальних штрихів та завершеності.

 
Послуги фуд фотографа


Я фотографую їжу та напої для:

 

  • меню ресторанів, кавʼярень та інших закладів харчування;

  • веб-сайтів, електронних меню, блогів та соціальних мереж;

  • кулінарних книг, журналів про їжу;

  • каталогів, листівок, брошур.


Замовити фотозйомку їжу


Якщо у вас залишилися запитання чи потрібна додаткова допомога — ви можете сміливо звʼязатися зі мною по телефону +38 093 1002080 або надіслати мені повідомлення в зручному для вас месенджері. Доступні соцмережі для звʼязку.  Я з нетерпінням чекаю на ваше повідомлення. Після отримання запиту ви отримаєте відповідну пропозицію про обсяг фотозйомки, час на виконання та ціни на послуги food фотографа. 

bottom of page