top of page
Пошук

Оновлення за допомогою сучасних можливостей інтерʼєрної фотозйомки: новий візуальний контент для «Хрещатик готель» (Khreschatyk Hotel)

Оновлено: 23 трав.


фотозвіт Хрещатик готель

Після тимчасової перерви у своїй діяльності готель «Хрещатик готель» у 2023 році відкрив двері для своїх гостей. Прийнявши рішення оновити візуальний контент готелю перед відкриттям, команда вирішила провести фотозйомку в абсолютно новому стилі. Це було сміливе рішення, яке дозволило надати готелю новий візуальний вигляд без значних кардинальних змін.


Що було зроблено?
Перше завдання, яке стояло перед командою, було повністю відзняти всі категорії номерів готелю. Незалежно від того, чи це стандартні номери, чи люкси, кожен з них був сфотографований з нової перспективи, використовуючи сучасні підходи до інтерʼєрної зйомки і створюючи нові композиції. Це дозволило підкреслити затишок та комфорт кожної кімнати.


Другим важливим аспектом була фуд зйомка — меню сніданків, які пропонуються в готелі. Це включало детальні знімки кожної страви, які мали на меті викликати апетит у потенційних гостей і показати високу якість їжі, яку можна замовити прямо в номер. Естетично оформлені фотографії сніданків стали важливим елементом візуального контенту готелю.


Окрім кімнат та меню, було також оновлено фото конференц-зали. Цей простір є важливою частиною готелю, оскільки він часто використовується для проведення бізнес зустрічей, семінарів та конференцій. Нові фотографії підкреслили функціональність конференц-зали, що допомогло залучити нових клієнтів для проведення ділових заходів.


Процес інтерʼєрної фотозйомки


Усі зйомки відбувалися поетапно і декілька разів, щоб забезпечити найвищу якість зображень. Ключовою складовою успіху стала ретельна підготовка завдання і чітке розуміння необхідного результату. Завдяки цьому процес зйомок проходив швидко та продуктивно, без затримок і переробок.


Результат


Оновлення візуального контенту дозволило «Хрещатик готель» додати свіжого погляду на інтер’єри та значно покращити своє представлення на офіційному сайті, сайтах OTA та на рекламних платформах. Нові фотографії створюють враження сучасності та комфорту, що є ключовими факторами для залучення нових гостей. Це рішення підтвердило, що інноваційний підхід до маркетингу є ефективним інструментом в роботі та просуванні будь-якого закладу або продукту.


Олександр Кісіль: “Готель «Хрещатик готель» став третім серед готелів в районі Майдану Незалежності, для яких я провів фотозйомку. Цей досвід лише підтвердив мій професіоналізм і здатність адаптуватися до потреб кожного клієнта, надаючи високоякісний візуальний контент, що сприяє покращенню іміджу готелів.”

Цей приклад демонструє, як можна досягти значних змін у сприйнятті бренду за допомогою професійної фотографії та стратегічного підходу до оновлення візуального контенту.

44 перегляди0 коментарів

Σχόλια


Ο σχολιασμός έχει απενεργοποιηθεί.
bottom of page