top of page
Пошук

Фотографії, які продають готель


Рецепція готелю Queen Bee

Коли я отримав диплом випускника фотошколи, у мене була спеціальність "Комерційна фотографія". Це означає, що я фотографую з метою отримання оплати за фотографії і результат моєї роботи повинен приносити прибуток замовнику фотозйомки.

Вислів "фотографії, які продають" часто лунає у моєму житті. Це фотографії, які підвищують продажі послуг та товарів. Але поняття "фотографії, які продають" досить суб’єктивне і неоднозначне. Його важко виміряти конкретними показниками, складно вказати, які саме фотографії стали поштовхом до збільшення продажів. Наприклад, візьмімо фото їжі. У сучасному світі кожен заклад харчування має активні соціальні медіа. Там опубліковані яскраві фотографії страв, які викликають відчуття спокуси. Але чи можна точно сказати, як саме ці фотографії впливають на замовлення страв? Це складно виміряти, особливо якщо ввічливість не дозволяє питати кожного гостя, чому саме він обрав певну страву. Щоб не зіпсувати насолоду від куштування страви.

Така ж ситуація і з готелями. Важко визначити, наскільки фотографії впливають на вибір готелю під час бронювання. Тут має спільний вплив кілька факторів: локація, цінова категорія готелю та власне сам готель (який передано за допомогою фотографій). Проте я маю цікавий приклад, який може бути ілюстративним.


Крісло біля ліжка

Кейс Queen Bee

Спочатку хочу віддати подяку керуючій готелю Queen Bee, Ользі Зайченко, за надану інформацію.

Отже, ми маємо наступні вихідні умови:

  1. Новий готель в історичному центрі Києва.

  2. Готель розташований в старовинній будівлі, що має пʼять поверхів.

  3. Номерний фонд абсолютно новий. Всередині зроблено ремонт та перепланування.

  4. Фотосесія тривала два з половиною дня, і протягом цього часу були детально зняті 8 категорій номерів. Також рецепція та зона лоббі.

  5. Фотографії були завантажені на бронювальний ресурс Booking.com, оскільки власний веб-сайт готелю все ще перебував у розробці. Таким чином, основним каналом продажу був саме Booking.com.

  6. Жодних рекламний компаній та представлення в соціальних мережах до відкриття готелю не було.

Загальний вигляд номеру в готелі Queen Bee

Після проходження процедури автентифікації обʼєкту на ресурсі букінг.ком, сторінка готелю стала відкрита для користувачів. На жаль, відсутня статистика по показам готелю в пошуку. Але за перші 24 години готель отримав перше бронювання, а за наступні три дні було заброньовано ще 9 номерів. Варто зауважити, що сторінка готелю була новою і не містила жодних відгуків від мандрівників.

Адміністратори готелю при реєстрації гостей протягом наступних двох тижнів при заселенні цікавилися у гостей, чому вони обрали готель Queen Bee. І більшість з них зазначили, що основною причиною вибору готелю стали яскраві і якісні фотографії, порівняно з іншими готелями у цій ціновій категорії.


Дівчина в білому халаті в ліжку читає журнал

Чому ж готелю важливо мати якісні фотографії?

  1. Перше враження: Фотографії готельних номерів є першим контактом потенційних гостей з готелем. Якісні професійні фотографії допомагають створити позитивне перше враження і привертають увагу клієнтів. Вони дозволяють гостям уявити себе в номері, оцінити його простір, комфорт та атмосферу.

  2. Конкурентна перевага: У сучасному готельному бізнесі конкуренція є дуже високою. Професійні фотографії готельних номерів допомагають виділитися серед конкурентів і привернути увагу потенційних гостей. Якісні зображення можуть створити враження розкоші, комфорту та якості, що позитивно впливає на прийняття рішення про бронювання.

  3. Довіра та прозорість: Професійні фотографії готельних номерів допомагають створити відчуття довіри у потенційних гостей. Якщо гості бачать якісні зображення, які точно відображають реальність, вони будуть впевнені, що отримають те, що було обіцяно. Це підвищує рівень прозорості та довіри до готелю.

  4. Маркетинг та просування: Професійні фотографії готельних номерів є цінним маркетинговим інструментом. Вони можуть бути використані для реклами, веб-сайту готелю, соціальних медіа, бронювання через онлайн-платформи та інших каналів. Якісні фотографії привертають більше уваги, збільшують ймовірність бронювання та сприяють позитивному іміджу готелю.


Двоспальне ліжко в готелі Queen Bee

Отже, професійні фотографії готельних номерів допомагають привернути увагу, створити позитивне перше враження, відрізнитися від конкурентів, підвищити довіру клієнтів та ефективно просувати готель.

А на прикладі готелю Queen Bee ми бачимо, як якісні фотографії допомогли отримати перші бронювання на старті роботи нового готелю.


Інтер’єр номеру в готелі Queen Bee216 переглядів0 коментарів

Comentarios


Los comentarios se han desactivado.
bottom of page