top of page
Пошук

Що очікувати від роботи з інтерʼєрним фотографом Олександром Кісілем?


синій диван у вітальні


Є дві причини, чому ви наймаєте конкретного фотографа:

  1. вам подобаються його роботи і

  2. він вам імпонує, як людина.

Я б сказав, що перша причина — це те, що привернуло вашу увагу до інтерʼєрного фотографа, а причина номер два — це те, чому ви насправді наймаєте фотографа для співпраці.

Більшість успішних інтерʼєрних фотографів справляються з обома завданнями. Вони створюють якісні, захопливі зображення, і вони дійсно подобаються, як особистості, замовникам їхніх послуг. Я твердо переконаний, що обидва елементи повинні бути присутніми в моєму власному бізнесі, щоб залучити замовників, з якими я хочу працювати.

Далі я розповім про те, як я будую свій бізнес, щоб досягти цього.


Острівна кухня

Менше стресу, приємні сесійні дні


Для моїх замовників-дизайнерів дні зйомок можуть бути стресовими. Це дуже складно — зайти в квартиру чи будинок і думати про те, як буде оформлено кожну кімнату, щоб у результаті відзняти гарну фотографію. Ви узгоджуєте календарі з власною командою, власником будинку чи квартири та інтерʼєрним фотографом. Ви носите з собою предмети декору. Ви дбаєте про те, щоб ваш клієнт був задоволеним протягом дня, який може здаватися хаотичним. І всі труднощі долаються з думкою, що в результаті від проєкту залишаться фотографії.

Я серйозно ставлюся до своєї роботи, але також серйозно ставлюся до наступних речей:

  1. Почуття гумору та безтурботність. Ми жартуємо і сміємося протягом дня. Ніяких занудних мистецтвознавців. Ми робимо гарні знімки, але при цьому чудово проводимо час.

  2. Колаборація. Ви бачите всі зображення, які я роблю, на моєму планшеті. Можете спокійно почувати себе, знаючи, що можна маніпулювати кожною деталлю, щоб отримати ідеальну, бажану фотографію. Ніщо не порівняти з тим, щоб побачити простір через обʼєктив і уявити його на розвороті журналу.

  3. Спільнота. Чесно кажучи, я не можу не пізнавати людей, з якими співпрацюю. В проміжку часу між зйомкою окремих сюжетів ми можемо поговорити про наші спільні захоплення, баланс між роботою та особистим, переглянуті серіали та плани на вихідні. Я не буду просити вас відкрити мені свою душу. Але я вмію слухати і можу підтримати розмову на різні теми з життя.


косметичний столик і дзеркало

Високий рівень співпраці для кожної композиції


Мене часто питають про рівень залученості в дні інтерʼєрної фотозйомки. Чи стою я і чекаю, щоб зробити знімок? Чи пропоную своє бачення композиції? Я допомагаю від початку до кінця. Я підберу композиційне рішення, враховуючи ваші побажання та потреби. Я розумію, що ми фотографуємо саме вашу роботу. Довіртеся мені, але знайте, що ви також маєте право голосу.

Як я вже згадував раніше, ви бачите всі зображення, які я роблю, на екрані планшету, що підʼєднаний до камери. Це наріжний камінь нашої співпраці, і він гарантує отримання найкращого результату.


сходи у дворівневій квартирі

Фотографії портфоліо, які збільшують клієнтську базу


Вся суть отримання інтерʼєрних фотографій зводиться до того, щоб залучити нових клієнтів. Я постійно вчуся та вдосконалюю свої навички інтерʼєрної фотозйомки та редагування фотографій, щоб ви отримували якісні, витончені фотографії, які змушують ваших потенційних клієнтів говорити: “Я хочу ТАК”.

Інтерʼєрна фотографія — це високотехнічний процес з безліччю можливостей для того, щоб щось пішло не так. Тому ви маєте знати, що ваш професійний фотограф може створити зображення, які привертають увагу, незалежно від обмежень у просторі чи наявного освітлення.


вітальня з великою плазмою

Надійний сервіс та спілкування


Багато творчих людей добре вміють бути... творчими:) Я теж. Але я також досить добре знаюся на діловій стороні свого бізнесу. Я переконуюся, що ви розумієте, що відбувається на кожному кроці. Для мене важлива адекватна комунікація. І ви зрозумієте це під час нашої співпраці. Навіть під час фотосесії я пояснюю свій процес, щоб ви відчували себе залученими і розуміли, що я роблю.

Мені справді не байдужа ваша робота. Я дійсно хочу, щоб замовники моїх послуг знали, наскільки я розумію, що я роблю і як це в результаті виявляється у їхній роботі. Я не кваплю своїх клієнтів, бо не акцентуюся на часі, а взамін роблю ставку на результат. Я допоможу вам внести корективи за потреби.

Завдяки моєму досвіду ви можете бути впевнені, якщо ви особисто не були присутні на фотосесії, ви все одно отримаєте чудові знімки, які продемонструють вашу роботу.

Якщо все це звучить добре, давайте поспілкуємося, гаразд? Я хочу почути про ваш бізнес і мати можливість показати вам, як би виглядала наша спільна робота.


світла кухня-вітальня

38 переглядів0 коментарів

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page