top of page

РЕСТОРАНИ / КАФЕ

Професійна фотозйомка ресторанів


Фотозйомка важлива не тільки для дизайнерських інтер'єрів або готелів, але і для ресторанів, кафе. Інтер'єрна фотозйомка для ресторанів — це створення якісного фотоконтенту, який буде передавати атмосферу закладу та закликати гостей відвідати його. Фотографії інтер'єру можуть бути використані на онлайн ресурсах — сайт, сторінки в соцмережах, а також оффлайн — для друку рекламних листівок, банерів, постерів. Коли майбутній гість побачить на власні очі шовковистість покриття стільців, що запрошують присісти, блиск лаку столів, затишок і м'якість освітлення, він скаже “Хочу!”.

Першочергове завдання професійної інтер'єрної фотозйомки для ресторанів в Києві - викликати у клієнта бажання перенести віртуальне знайомство з даними закладом у реальність.


Професійна інтер'єрна зйомка для ресторанів ставить собі на меті передати всю атмосферу закладу — від загальних широких фото інтер'єру до дрібних деталей та цікавих сюжетів, що використані в оформленні ресторану. Тут важливо все: кут зйомки, розташування предметів, освітлення. Для ресторанів рекомендується зробити фотографії з денним та вечірнім освітленням, які будуть передавати різні сюжети настрою. Фіналом такої копіткої роботи будуть фотографії, при перегляді яких клієнту захочеться доторкнутися до деталей інтер'єру, пройти вглиб цього приміщення. На таких знімках простір оживає, дихає, так і манить до себе.


Професійна фотозйомка ресторанів — складний та багатоетапний процес


Початок роботи над будь-якою фотозйомкою — це знайомство з рестораном та його власниками. Перш ніж приступати до самого процесу зйомки рекомендовано познайомити фотографа з концепцією закладу, розказати історію створення, вказати на індивідуальні особливості та переваги ресторану перед конкурентами.

Для закладів харчування пропоную також фуд зйомку. За нагоди, можна об'єднати зйомку інтер'єру та готових страв.


Навіщо потрібна професійна інтер'єрна фотозйомка для ресторанів


Якщо ви — власник чи директор ресторану - пам'ятайте, що від 60 до 80% одержуваної інформації людина засвоює візуально. І часто вирішальним фактором у виборі гостем конкретного закладу є саме якісно зроблене фото послуг, що надаються, або тієї чи іншої продукції, яка підносить їх суть в найбільш вигідному світлі, підкреслюючи переваги, і приховуючи недоліки.


Професійна інтер'єрна фотозйомка для ресторанів — невід'ємний компонент реклами вашого закладу. Адже лише завдяки оригінальним, яскравим фото можна перетворити рекламний буклет на потужну зброю маркетингу. В даний час реклама всюди, а тому, виділитися і запам'ятатися потенційним клієнтам —  досить важко. Ось чому так важлива яскрава і інтригуюча реклама, створення якої можливо тільки завдяки якісно зробленим фото. Я як професійний фотограф інтер'єрів маю необхідні навички та вміння. З радістю стану Вам у пригоді для створення якісних фото ресторану, кафе або будь-якого закладу харчування.

bottom of page