top of page

ГОТЕЛІ

Професійна фотозйомка готелів
 

Найбільші світові мережі готелів приділяють величезну увагу якості фотографій. Кожна з них має власні правила фотозйомки готелів. Такі правила містять детальні вимоги до фотографій, критерії вибору фотографа та вказівки з організації фотосесії для готелю. Менші та немережеві готелі не можуть виділити стільки ресурсів на написання таких рекомендацій, тому раджу дотримуватися кількох порад:

 1. Визначити список обов’язкових та другорядних сюжетів для зйомки.

 2. Обмежити використання фотографом широкутної оптики, що видозмінює простір та пропорції предметів.

 3. Провести денну та вечірню зйомки екстер’єру готелю із ввімкненим освітленням фасадів та внутрішніх приміщень.

 4. Заборонити присутність людей у кадрі, окрім деяких жанрових фотографій.

 5. Провести аудит існуючих матеріалів з метою визначення їх придатності до використання або ж потреби в оновленні.

 6. При зйомці інтер’єрів освітлення має бути увімкненим, але воно має лише підкреслювати атмосферу приміщення і не перетягувати увагу на себе.

 7. Не використовувати при зйомці додаткових аксесуарів. Наприклад, квіти або їжа, хіба це не передбачено стандартами готелю.

 8. Провести процедуру вибору фотографа, постановити перед ним задачі із чіткими технічними вимогами до фотографії.

 

Професійний фотограф інтер’єрів зможе найкраще передати сильні сторони вашого готелю у фотографіях. Допоможе підготувати готель до зйомки. Дасть відповіді на усі питання, що можуть виникнути до і під час фотосесії.

З чого складається фотосесія для готелю

Професійна фотозйомка готелів включає в себе наступний перелік обов’язкових фотографій:

 1. Зовнішній вигляд будівлі, головний вхід.

 2. Фотозйомка номерного фонду. Фотографується кожна категорія номерів, що представлені в готелі, включно з фотографією санвузла.

 3. Лоббі та ресепшен, стійка прийому та розміщення гостей.

 4. Ресторан, бар, кафе, де проходять сніданки

 

Фотосесія для готелю має охоплювати і представляти усі локації та послуги, що присутні в готелі. Сюди відносяться наступні пункти, якщо вони є в готелі:

 1. Ресторани, бари.

 2. Конференц-зали, кімнати переговорів.

 3. Спа, басейни, фітнес-центри.

 4. Басейни, пляжі.

 5. Бенкетні зали для проведення заходів

 

Для готелю середнього розміру потрібно мати 30-40 фотографій, які описують головні складові готелю. Фотографії мають бути високої якості і актуальними. В разі оновлення номерного фонду чи інших приміщень готелю необхідно проводити фотозйомку, щоб отримати актуальні фотографії.

Щоб отримати фотографії високої якості необхідно провести підготовку готелю до зйомки.

 

Професійна фотозйомка готелів включає в себе основні етапи підготовки:

 • аудит існуючих матеріалів та написання списку завдання для фотосесії в готелі;

 • пошук фотографа і проведення з ним переговорів;

 • перевірка приміщень, що будуть фотографуватися, вони повинні бути чистими, технічно справними, всі світлові прибори мають працювати;

 • обговорення зйомки з представниками усіх відділів готелю — маркетинг, служба розміщення, керівник ресторану, керівник служби безпеки.

З чого складається вартість фотозоймки готелю

Вартість фотозйомки готелю напряму залежить від кількості часу, який буде затрачено на зйомку, та від кількості фотографій, які готель планує отримати в результаті такої зйомки. Щоб отримати чітку суму, варто максимально повно сформувати список для фотосесії готелю, в який включити всі необхідні об’єкти зйомки, і передати його фотографу на опрацювання.

Крім того, я також пропоную професійну зйомку їжі для вашого ресторану. Як фотограф я працюю у Києві, Львові, Івано-Франківську, Ужгороді, Одесі та по всій Україні. Просто зателефонуйте мені зараз або надішліть мені повідомлення через зручний для Вас месенджер. Я з нетерпінням чекаю зустрічі з Вами!

bottom of page